Міський голова О. Цебрій про прибирання снігу, вивезення сміття, пасажирські перевезення. ВІДЕО

Byadministrator

Міський голова О. Цебрій про прибирання снігу, вивезення сміття, пасажирські перевезення. ВІДЕО

30 січня на сесії міської ради Олександр Цебрій дав оцінку “задовільно” роботі комунальних служб щодо прибирання снігу. Міський голова каже, що місто не було готове до такої негоди, адже за 16 годин випало 50 см снігу. Запевняє, що комунальники робили все можливе і дякує їм за пророблену роботу. Гарантує, що зробить висновки, що буде закуплятися необхідна техніка.

Міський голова заявив, що йому особисто не подобається стан справ із перевезення пасажирів у місті Умані, який склався останнім часом. Олександр дав доручення Юлії Малішевській — заступнику міського голови вивчити дане питання, зафіксувати всі порушення, які є, оптимізувати транспортну мережу у місті Умань, щоб вона була зручною. Можливо буде оголошено новий конкурс на кращого перевізника, який запропонує кращі умови, який закупить відповідні транспортні засоби.

Ситуація із вивезенням сміття викликає нарікання в Олександра Цебрія, адже була велика кількість скарг від уманців. Він каже, що це було пов`язано із погодними умовами і з недопрацюванням структури, яка займається вивезенням сміття. Доручення проконтролювати дану справу отримав Сергій Клочко – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: