Андрій Дикун закликав уманську владу та підприємців забезпечити міську лікарню необхідним обладнанням для боротьби з короновірусом ( ВІДЕО)

Byadministrator

Андрій Дикун закликав уманську владу та підприємців забезпечити міську лікарню необхідним обладнанням для боротьби з короновірусом ( ВІДЕО)

Маю новини від головного лікаря Уманської лікарні. Висновок один: медзаклад не готовий до належного функціонування в умовах пандемії.
Сьогодні мають об’єднатися всі! Наша місцева влада та бізнес повинні працювати в унісон https://www.facebook.com/106595424054443/videos/2924514927569759/
Друзі, щойно отримав листа від головного лікаря Уманської міської лікарні з переліком інструментів, видаткових матеріалів та обладнання, необхідного для функціонування лікарні в умовах пандемії. Ситуація надзвичайно катастрофічна! Вкрай необхідне обладнання для діагностики та боротьби з хворобою. І для цього потрібно 7 млн грн!
Звертаюся до депутатів Міської ради з проханням терміново провести сесію і виділити кошти для повноцінного функціонування лікарні м. Умані.
Також хочу звернутись до колег-бізнесменів та підприємців. Ми маємо досвід 2014 року, який показав, що українці можуть і вміють єднатися. Сьогодні біда знов прийшла в наш дім і поки ситуація не настільки катастрофічна, як в Італії, варто мобілізувати зусилля і допомогти нашим лікарям.
У першому коментарі до посту ви знайдете перелік необхідних матеріалів.
Номер розрахункового рахунку: UA 773543470000026004051545351
 Джерело : фейсбук Андрія Дикуна
(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: