На Уманщині поліцейські провели профілактичний урок для школярів

Byadministrator

На Уманщині поліцейські провели профілактичний урок для школярів

Цього тижня учні Паланської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманського району отримали багато нових знань з питань правової культури та правового захисту. Діти з радістю приймали участь у всіх обговореннях, які влаштували поліцейські разом зі своїми юними помічниками, а найголовніше, вони дізналися як захищати свої права. Повідомили у нацполіції Черкащини.

Днями поліцейські офіцери громади провели профілактичний урок для школярів Паланської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який спрямований на забезпечення захисту прав дитини. Захід відбувався в формі діалогу, під час якого хлопці та дівчата не тільки слухали поліцейських, а й ставили свої запитання.

Дітям молодших класів правоохоронці в ігровій формі, роз’яснили, які права та обов’язки вони мають у навчальному процесі та побуті. Розтлумачили малечі, що таке  булінг та  як протидіяти фізичному та психологічному насильству з боку одноліток.

Учням середніх та старших класів поліцейські розповіли про існуючі види відповідальності: кримінальну та адміністративну; пояснили з якого віку настає кожна з них та навели кілька прикладів, коли за вчинки неповнолітніх відповідали їхні батьки. Школярам також було цікаво дізнатись, що окрім обов’язків, в них є і права, які треба вміти відстоювати.

Також правоохоронці нагадали школярам про дотримання Правил дорожнього руху, правила перебування в шкільному середовищі  та розповіли про основні помилки, які можуть призвести до травмування на дорогах.

Діти уважно вислухали поради та настанови поліцейських. Наприкінці зустрічі школярі з радістю й захопленням оглянули службовий автомобіль та мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими.

Джерело : ДЗВІН

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: