Колективу Уманської місцевої прокуратури представлено нового керівника

Byadministrator

Колективу Уманської місцевої прокуратури представлено нового керівника

24 лютого 2020 року прокурор Черкаської області Олександр Воронін представив колективу Уманської місцевої прокуратури Черкаської області нового керівника – ним став Дмитро Пархоменко.

imgonline-com-ua-Resize-NHqChGe3mItU

У вступному слові Олександр Воронін зазначив, що завданням нової прокуратури є професійне відстоювання законності та справедливості, на які чекає громадянське суспільство, народ України.

imgonline-com-ua-Resize-qIIy1eXd78ZI

Також він наголосив на ключових пріоритетах для органів прокуратури Черкащини, зокрема боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, та назвав проблемні питання в регіоні. Олександр Воронін зауважив, що новопризначений керівник володіє достатнім досвідом, знаннями, професійними та вольовими якостями для їх вирішення у співпраці з іншими правоохоронними органами.

imgonline-com-ua-Resize-RFr5K6bfd2

У свою чергу, Дмитро Пархоменко висловив подяку за підтримку та довіру, а також сказав, що разом з колективом докладе максимум зусиль задля виконання поставлених завдань, відновлення довіри суспільства до прокуратури та підвищення авторитету правоохоронних органів.

Уманська місцева прокуратура

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: