Уманські студенти можуть оформити електронні студентські квитки

Byadministrator

Уманські студенти можуть оформити електронні студентські квитки

Про це повідомляють на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім. П. Г. Тичини.

Уманські студенти можуть оформити електронні студентські квитки
  •  Доводимо до вашого відома, що упродовж 2020 року ви матимете можливість оформити електронні студентські квитки за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія».

Е-квиток студента стане повноцінним аналогом звичайного студентського квитка – він підтверджуватиме статус студента та право на пільги, передбачені законодавством. Е-квиток не вимагатиме додаткового пред’явлення звичайного студентського квитка чи документа, що посвідчує особу. Пред’являти сам е-квиток студента можна буде за допомогою додатку «Дія» на смартфоні.

Для того, щоб отримати е-квиток, необхідно завантажити на смартфон додаток онлайн-сервісу державних послуг «Дія» та пройти ідентифікацію в ньому. Е-квиток формується в додатку автоматично, якщо в Реєстрі студентських квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти є дані про студентський квиток особи.

Формування е-квитка студента також потребуватиме згоди на обробку персональних даних та їх передачу з ЄДЕБО до сервісу «Дія».

Перевірка достовірності е-квитка студента здійснюватиметься за допомогою технічних засобів – унікального QR-коду, сайту ЄДЕБО та Реєстру студентських квитків. Електронний студентський квиток матиме паралельний зі звичайним термін дії.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: