Затриманому директору КП “Уманьводоканал” обрали запобіжний захід

Byadministrator

Затриманому директору КП “Уманьводоканал” обрали запобіжний захід

Директору КП “Уманьводоканал” обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту та не відсторонили від посади. Про це повідомляє інтернет-видання Кропива.

Юрій Токарев підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 366 ККУ (службове підроблення) та ч. 4 ст. 191 ККУ (розтрата коштів).

Провадження розслідується з березня 2018 року. За даними слідства, у квітні-травні 2017 року, він як директор КП за змовою здійснив розтрату коштів у розмірі 211 тис. грн.

Під час обрання запобіжного заходу сторона обвинувачення клопотала про взяття підозрюваного під варту, як альтернативу пропонувала заставу у розмірі розтрачених коштів. Також слідство повідомило, що підозрюваний жодного разу не з’являвся для проведення допиту за його участю. На самому підприємстві директора також останнім часом не було, а свої обов’язки він виконував дистанційно по мобільному телефону. В жовтні будучи оголошеним в розшук залишив територію країни та вилетів в напрямку Анталії, після повернення був затриманий.

Придніпровський суд відхилив клопотання обвинувачення та обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Також суд відмовив у задоволенні клопотання про відсторонення від посади директора.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: