Рейтинг навчальних закладів Умані та району за результатами ЗНО

Byadministrator

Рейтинг навчальних закладів Умані та району за результатами ЗНО

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області за підсумками ЗНО 2019 року. Уманські навчальні заклади посіли перше і останнє місце в загальній таблиці.

Рейтинг складено з використанням офіційного звіту, оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти. Всього до списку внесено 316 навчальних закладів.

За результатами рейтингу, у місті Умань та в області зокрема найкраще впоралися з тестуванням учні НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”

Найгірші результати ЗНО по місту показали випускники Уманського медичного коледжу.

За результатами рейтингу, в Уманському районі найкраще впоралися з тестуванням випускники Городецької загальноосвітньої школи.

Найгірші результати ЗНО по району показали учні Оксанинської школи.

Варто виокремити рейтинг відокремлених структурних підрозділів Уманських вищих навчальних закладів, що створені на території області з метою забезпечення потреб у фахівцях місцевого ринку праці та наближення місця навчання студентів до їх місця проживання, розташованих в інших територіальних громадах.

Серед даних навчальних закладів першість посів Відокремлений структурний підрозділ “Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва”, а найгірший результат в області отримав Канівський коледж культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – відокремлений структурний підрозділ університету.

Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: