Президент України звільнив скандальну голову Христинівської РДА Людмилу Денисюк

Byadministrator

Президент України звільнив скандальну голову Христинівської РДА Людмилу Денисюк

Після гучних скандалів у пресі, які стосувались корупційних діянь голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк та сягнули всеукраїнського масштабу, Президент України Володимир Зеленський звільнивїї із займаної посади.

Відповідне розпорядження №274/2019-рпбуло оприлюднено 19 серпня на сайті Адміністрації Президента.

Нагадаємо, Людмила Денисюк є фігуранткою 3-х кримінальних проваджень:

1. №42019251100000058 від 01.08.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем). За фактом закупівлі картоплі та інших продуктів для шкіл та дитсадків набагато дорожче їх реальної вартості.

2. №12019250260000275 (ч.2 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) за фактом придбання Христинівською РДА житлового будинку для учасника АТО Сергія Коцюруби за кошти держбюджету.

3. Справа по демонтажу тиру та розпродажу стінових плит і перекриття у селі Велика Севастянівка. Цю схему ініціювали Людмила Денисюк та Людмила Марченко. Наразі ведеться розслідування.

Ще однією корупційною махінацією Людмили Денисюк стало привласнення премій вчителів Христинівського району. Начальник відділу освіти Людмила Марченко разом з Людмилою Денисюк отримували по 200% премій, а вчителі району ― лише по 1%.

Ці інциденти були висвітлені на регіональних, обласних та навіть всеукраїнських інтернет-ресурсах, серед яких «РБК-Україна»«Украньюс»«Ньюс Ван» тощо. Тож тепер для Денисюк «лавочка накрилась». Але ми будемо й далі стежити за її діяльністю та інформувати вас про подальші новини.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: