На трасі Умань-Черкаси продовжуються ремонтні роботи

Byadministrator

На трасі Умань-Черкаси продовжуються ремонтні роботи

У селі Доброводи, що на Уманщині, відремонтовано проблемну ділянку дороги, яка проходить по трасі Умань-Черкаси. Про це на своїй сторінці у Фейсбук прозвітував народний депутат України Антон Яценко. Протяжність шляху – 5 км.

Крім того, на цій ділянці дороги відремонтовано міст через річку Ревуха, довжиною 12 м. А зараз проводяться роботи із влаштування автономного освітлення трьох пішохідних переходів у селі Доброводи.

“Зазначу, що я є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Це дало можливість у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області. В тому числі, 35% коштів державного дорожнього фонду тепер спрямовуються на ремонт доріг місцевого значення, ” – додав Антон Яценко.

Як повідомив керівник служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, тенденція покращення якісного стану дорожньої мережі спостерігається в Уманському, Христинівському, Монастирищенському районах.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: