У селі Гродзеве майже рік не можуть відремонтувати сільський ФАП (відео)

Byadministrator

У селі Гродзеве майже рік не можуть відремонтувати сільський ФАП (відео)

6 червня голова Уманської РДА Євгеній Данченко перебував з робочим візитом у селі Гродзеве. На запрошення завідуючої, посадовець відвідав місцевий ФАП, де за планом мали би тривати ремонтні роботи. Але виявилося, що процес фактично зупинився, так і не розпочавшись.

Особливо складною уже довгий час залишається ситуація із проведенням санвузла, незважаючи на прямі доручення районного керівництва ще з вересня 2018 року, відповідальним за які є головний лікар КЗ «Уманський районний центр ПМСД» Уманської РР  Олександр Новаківський. Директор пояснив став справ відсутністю належного фінансування.

Євгеній Данченко висловив невдоволення роботою медика на керівній посаді. Особливо його обурило те, що в кабінеті самого посадовця цьогоріч ремонт було виконано належним чином, а тому постало питання про його звільнення.

“Про себе ви думаєте, про оці кабінети, а про людей ви взагалі не думаєте. Заяву на стіл. Такий головний лікар первинної медико-санітарної допомоги для Уманського району не потрібен”, – заявив Євгеній Михайлович.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: