Антон Яценко допоміг забезпечити Інститут нейрохірургії пристроєм для проведення операцій на головному мозку

Byadministrator

Антон Яценко допоміг забезпечити Інститут нейрохірургії пристроєм для проведення операцій на головному мозку

Щороку число онкохворих в Україні зростає більш ніж на 130 тисяч. Врятувати їм життя може вчасна діагностика та лікування з використанням новітніх технологій та сучасних апаратів.

Кілька років тому Інститут нейрохірургії імені академіка Андрія Ромоданова Національної академії медичних наук України зіткнувся з проблемою відсутності сучасного обладнання для проведення операцій на головному мозку.

мед004

Інститут нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова вважається одним з найкращих нейрохірургічних центрів Європи. Проте у ньому бракувало сучасного електротрепану ― пристрою для ефективної трепанації черепа під час першого етапу операції.

мед002

Тому вирішити це питання допоміг народний депутат України Антон Яценко, який системно опікується проблемами галузі охорони здоров’я, допомагає хворим дітям та надає підтримку лікарням і медичним установам. Також до цієї справи долучився народний депутат Віктор Бондар та інші депутати.

Вже чотири місяці у відділенні позамозкових пухлин Інституту нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова функціонує сучасний електротрепан NSK Primado 2 виробництва Японії. За цей період з його допомогою відбулося близько 36 операцій з видалення новоутворень. Щотижня проводиться по 10-12 операцій, як дорослим, так і дітям.

мед003

Електротрепан дозволяє значно зменшити час на нейрохірургічне втручання, а також звести до мінімуму втрати крові та пошкодження структури головного мозку. Якщо раніше тривалість операції з використанням ручного трепана займала від 1,5 до 2 годин, то зараз з електротрепаном ― 15-20 хв.

мед008

«Вважаю, що це великий прорив у медицині, який дозволить зберегти життя багатьох людей», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

мед001

Варто зазначити, що народний депутат системно працює над вирішенням проблем в галузі охорони здоров’я. Зокрема, опікується хворими дітьми, допомагає лікарням та медичним установам усім необхідним.

мед005

Нагадаємо, що Законом України №2629-VIII від 23.11.2018 «Про Державний бюджет України на 2019 рік» було враховано пропозиції, подані Антоном Яценком та Віктором Бондаремвід імені депутатської групи «Партія «Відродження». Завдяки цьому фінансування галузі охорони здоров’я було збільшено майже на 5,5 млрд грн. У тому числі, майже на 670 млн грн збільшилося фінансування на програми з онкології.

мед007

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: