Нардеп вимагає покарання для живодера, який жорстоко покалічив собаку

Byadministrator

Нардеп вимагає покарання для живодера, який жорстоко покалічив собаку

Резонансний випадок жорстокого поводження з безпритульним собакою стався в Довгинцівському районі міста Кривий Ріг. Посеред білого дня чоловік насадив на вила собаку та намагався спалити його живцем. Врятували бідолашну тварину небайдужі люди, які стали вимушеними свідками цієї моторошної події.

Цей випадок не оминув увагою і нардеп Антон Яценко. Він закликав відповідні правоохоронні органи справедливо розслідувати справу і не дати шкуродеру уникнути покарання. Про це депутат повідомив у дописі на своїй сторінці у Фейсбук.

Протягом тривалого часу борюсь з проблемою жорстокого поводження з тваринами.

Нещодавно дізнався зі ЗМІ, що у Кривому Розі працівник поліції жорстоко познущався над собакою: насадив її на вила, а потім кинув у багаття.
Як з’ясувалось, цим живодером виявився начальник сектору кримінальної поліції відділення на станції «Кривий Ріг-Головний» Олександр Руденко.

Вважаю, що подібні варварські дії по відношенню до тварин є недопустимими у цивілізованій європейській країні. Це завдає удару моральному клімату в нашому суспільстві та дискредитує його на міжнародній арені.

Терміново звернувся із заявою про злочин до Голови Національної поліції України Сергія Князева, Генерального прокурора України Юрія Луценка, Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби щодо початку невідкладного досудового розслідування та притягнення Олександра Руденка до кримінальної відповідальності. Офіційні документи за посиланням https://goo.gl/jdBx65.

Живодерам не місце в правоохоронних органах!

Зроблю все можливе, щоб цей «перевертень в погонах» був покараний згідно з Законом.

Закликаю усіх небайдужих, а також ЗМІ долучитись до максимального поширення цієї інформації!

P.S. Завдяки очевидцям, собаку вдалось врятувати. Наразі її стан незадовільний і вона перебуває під наглядом ветеринарів.

P.S.S. Відмічу, що до Закону України №2120-VIII від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)» враховані подані мною пропозиції. Цим Законом передбачено посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами

#АнтонЯценко #Україна #КривийРіг #безпритульнітварини#захисттварин

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: