У селі Христинівка Христинівського району відкрили новозбудований центральний водогін

Byadministrator

У селі Христинівка Христинівського району відкрили новозбудований центральний водогін

23 лютого у селі Христинівка Христинівського району відбулося відкриття новозбудованого центрального водогону, який забезпечуватиме водою 1259 дворів по 20 вулицях та чотирьох провулках. Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка.

Центральний водогін забезпечить водою наступні вулиці: Центральну, Гагаріна, Сонячну, Заводську, Франка, Вишневу, Тиху, Молодіжну, Набережну, Кільцеву, Терещенка, 202-ї Стрілецької дивізії, Панченків, Зелену, Польову, Садову, Прибережну, Шевченка, Дружби та Сонячну, а також провулки Соборний, Тихий, Миру та Першотравневий.

вод002

Наразі проблему водопостачання у селі Христинівка вирішено. Тепер жителі вказаних вулиць та провулків можуть підключити свої будинки до центрального водогону.

вод001

Антон Яценко запевнив, що буде і далі працювати над вирішенням проблем з водопостачанням у містах, селах і селищах округу.

Нагадаємо, раніше за підтримки народного депутата проблему водопостачання було вирішено у селах Орадівка, Верхнячка та Кузьмина Гребля Христинівського району. Крім того, народний депутат переважно вирішив проблему цілодобового водопостачання у місті Христинівка, де було збудовано водогін по 10 вулицях і одному провулку. А у 2013 році за ініціативи Антона Яценка було вирішено проблему цілодобового водопостачання в місті Умань.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: