“Я обіцяю старатися і витримувати всі процедури”: 15-річний хлопець потребує термінової допомоги

Byadministrator

“Я обіцяю старатися і витримувати всі процедури”: 15-річний хлопець потребує термінової допомоги

15-річний Владислав Варченко, який ще осінню потрапив в аварію і через отримані травми став прикутим до ліжка, звернувся до своїх помічників через Фейсбук. Завдяки чужій небайдужості і підтримці, хлопець другий місяць перебуває на реабілітації у Науково-практичному центрі нейрореабілітації “Нодус”.

 

Нагадаємо, трагедія сталася у листопаді 2018 року. Владислав Варченко із села Ятранівка Уманського району потрапив у ДТП. Наслідки плачевні: хлопець отримав травми шиї та спини. Він перестав відчувати ноги, не міг управляти руками.

Реабілітація в центрі “Нодус” пішла йому на користь. Вже після першого місяця Влад може сидіти, відчуває ноги, потрохи повертаються сили в руки. Але й ціни за таке “задоволення” для сільської родини просто захмарні. Мама Влада виховує сама, працює медсестрою у дошкільній установі, а додаткових прибутків не має. За перший місяць реабілітації їй довелося заплатити 120 тисяч гривень, за другий – виставили рахунок на 181 тисячу. А попереду ще кілька таких місяців занять.

Саме допомога небайдужих дозволяє Владу продовжувати реабілітацію. Маленькими кроками, долаючи біль та знемогу, він поступово відновлюється і має всі шанси знову стати на ноги.

Для допомоги постраждалому:

Картка “ПриватБанку” 4149 4390 0507 6876 Варченко Наталія (мама)

Приєднуйтеся у Фейсбук: Допоможемо разом Владиславу Варченку

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: