Фірма з сумнівною репутацією продовжує обслуговувати уманські ліфти

Byadministrator

Фірма з сумнівною репутацією продовжує обслуговувати уманські ліфти

Гендиректор ТОВ «Укрбудспецмонтаж» підписав та надав до відділу житлового господарства Уманської міської ради підроблені акти виконаних робіт, внаслідок чого державі нанесено  матеріальних збитків на загальну суму 84 918 грн. Про це інформує прес-служба Уманської місцевої прокуратури.

4 лютого 2019 року Уманською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду Черкаської області обвинувальний акт відносно директора вказаного підприємства за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України.

 

Нагадаємо, у 2013 році в Умані на вулиці Пушкіна зірвався ліфт, в якому перебувала жінка. На щастя, постраждала обійшлася переляком. Ще тоді ліфти в місті обслуговувало товариство “Укрбудспецмонтаж”, але своєї провини воно не визнало.

Фірма зареєстрована в Києві і спеціалізується на електромонтажних роботах. Ще з 2017 року має анульовану реєстрацію платників ПДВ.

Варто також зауважити, що у грудні 2012 року “Національна телекомпанія України” оплатила ТОВ „Укрбудспецмонтаж” акти виконаних робіт, до яких включено вартість фактично невиконаних  робіт з демонтажу та монтажу 3-х ліфтів на суму 1,7 млн гривень.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: