На Уманщині діти щедрівкою збирали кошти на реабілітацію 15-річного Владислава

Byadministrator

На Уманщині діти щедрівкою збирали кошти на реабілітацію 15-річного Владислава

14 січня жителі села  Ятранівка  були запрошені на “Благодійну Щедрівку”. Участь у заході взяли учні та педагогічний колектив Ятранівської філії, а також сільський ансамбль Будинку культури “Калинонька”. В центрі села лунали щирі привітання із прийдешніми святами, посівання та народні колядки і щедрівки. Про це йдеться на сайті Уманської районної ради.

Головна мета заходу – допомогти односельчанину Варченку Владиславу, який знаходиться на лікуванні в Черкаській обласній дитячій лікарні. Всі зібрані ятранівчанами кошти були передані на реабілітацію Владислава.

Нагадаємо, 15-річний Владислав Варченко після жахливої ДТП отримав травми шиї та хребта. Щоб знову почати ходити, йому потрібно пройти тривалу реабілітацію в “Науково-практичному центрі нейрореабілітації “Нодус”, що в Броварах. Ціна за один день перебування в центрі складає від 2500 до 5000 гривень. Перший місяць реабілітації коштуватиме до 200 тисяч гривень.

Владислава виховує лише мама. Жінка працює медичною сестрою в дошкільній установі і з її заробітками можна за реабілітацію навіть не думати. Лише стороння підтримка – це єдина можливість врятувати хлопця, на яку сім’я покладає великі надії.

Ви теж можете допомогти Владиславу, переказавши кошти на один із рахунків:

картка банку “ПриватБанк” 4149 4390 0507 6876, Варченко Наталія (мама)

або картка банку “ПриватБанк” 5168 7573 7826 6060 Черниченко Роман (дядько Влада)

Номер телефону для зв’язку: 098 224 34 04

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: