Уманський підприємець самостійно вирощує овець цінної породи для свого ресторану

Byadministrator

Уманський підприємець самостійно вирощує овець цінної породи для свого ресторану

За останні кілька років готельно-ресторанний бізнес міста Умань значно розширився. Все частіше з’являються повідомлення про відкриття нових комплексів. Кожен підприємець намагається догодити вибагливому клієнту, обираючи кращу стратегію розвитку для свого бізнесу.

Уманчанин Володимир Ханапетов, започатковуючи сімейну справу, одразу вирішив, що буде пригощати своїх клієнтів корисним для здоров’я екологічно чистим продуктом. Його вибір зупинився на вівцях гісарської породи, які мають безліч переваг у вирощуванні та споживанні.

“Вперше я побачив гісарських баранів у знайомого на Вінниччині. Раніше діла з цією породою не мав, але вирішив і собі спробувати розвести кілька голів,” – ділиться досвідом Володимир Віталійович. – Та коли зрозумів, що це справді вигідна порода, почав поступово скуповувати у різних областях племінних овець.”

Перевага гісарської породи полягає в тому, що тварини дуже швидко ростуть. Вони належать до гірських видів, а отже абсолютно невибагливі до їжі. Але гісарські барани ростуть лише на волі, тому підприємцю доглядати за вівцями допомагає чабан, з яким вони випасають стадо.

“Мені подобається, що у цих овець добре розвинений стадний інстинкт. Вони завжди тримаються разом.”

Та основна цінність гісарських баранів – це курдюк. У тварин на задній частині спини виростає спеціальний придаток, у якому накопичується цінний жир. Він не має специфічного запаху, але за своєю поживністю не поступається жодному відомому корисному продукту. Його до сьогодні активно використовують в народній медицині для лікування застудних захворювань, зниження холестерину в крові, врівноваження гормонального фону, усунення авітамінозу – і це не весь перелік властивостей курдючного жиру.

Курдюк широко застосовують у кулінарії. Навіть звичні м’ясні страви набувають іншого смаку, якщо туди додати цей поживний і рідкісний інгредієнт. А в поєднанні зі східними спеціями у спеціальних пропорціях курдючний жир наділяє страву новими ароматами, що перетворює її у кулінарний витвір.

Відвідати заклад і оцінити смакові властивості м’яса овець гірських порід можна за адресою: Умань, вулиця Визволителів, 18Б (навпроти автобазару), комплекс відпочинку “Колиба”.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: