В області триває збір коштів на придбання ангіографа

Byadministrator

В області триває збір коштів на придбання ангіографа

Ангіографія – ефективний і широко використовуваний метод дослідження системи судин, що має масу переваг над іншими діагностичними маніпуляціями. Ангіографія дозволяє виявити як стан самих досліджуваних судин, так і різні патологічні процеси в органах, що супроводжуються своєрідною зміною кровопостачання або лімфообігу.

На сьогоднішній день проведення ангіографії потребує кожен пацієнт з інфарктом міокарду, який доставляється в центральну районну чи міську лікарню, але, на жаль, в зв’язку з важкістю стану не кожного пацієнта є можливість доставити протягом перших двох годин на третинний рівень надання медичної допомоги (кардіологічний центр м. Черкаси) для проведення стентування судин.

Ангіограф -це вартісний апарат, розрахований на жителів Уманщини, Тальнівщини, Монастирищини, Маньківщини, Христинівщини та Жашківщини. Саме до Уманської ЦРЛ будуть направлятися особи, у яких стався інфаркт, для отримання належної допомоги. Географічне розташування закладу дозволяє своєчасно доставити тяжких пацієнтів з найближчих районів. Спеціально для цього в лікарні створюється окреме відділення.

Ціна самого апарату склала 23,1 млн гривень. Гроші виділялися з місцевих бюджетів, свою частку вносили деякі підприємці, 50% суми буде виділено з державного бюджету. Але потрібних грошей досі немає, так як не всі місцеві бюджети виконали свої зобов’язання. При цьому Уманський район перевиконав їх вдвічі. З міського бюджету Умані коштів не надходило взагалі.

Також триває збір коштів на облаштування ангіографічного відділення та підготовку кваліфікованих спеціалістів, які зможуть послуговуватися апаратом. Без цих двох суттєвих умов ангіограф не запрацює.

Часу лишилося зовсім мало. Кожен може долучитися до спільної справи і разом створити таке необхідне потужне відділення.

Банківські реквізити для перерахунку коштів для придбання ангіографічного обладнання:

Рахунок №31553394138434
Код ЄДРПОУ 02005467
МФО 854018
ГУ ДКСУ Черкаської області.
Призначення платежу: “На придбання ангіографічного обладнання”.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: