Рейтинг шкіл Умані та Уманського району за результатами ЗНО по Черкаській області

Byadministrator

Рейтинг шкіл Умані та Уманського району за результатами ЗНО по Черкаській області

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.

За результатами рейтингу, у місті Умань найкраще впоралися з тестуванням учні НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”, Уманської ЗОШ І-ІІІ ст. №9 та Уманської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 імені В.І.Чуйкова.

Варто зауважити, що НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання” стала однією з кращих в Черкаській області, посівши в загальному рейтингу 2 місце з 382 навчальних закладів.

Найгірші результати ЗНО по місту показали Уманський медичний коледж, УМАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС “ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №10 – МЕДИЧНА ГІМНАЗІЯ” та Уманське обласне музичне училище ім. П. Д. Демуцького.

За результатами рейтингу, в Уманському районі найкраще впоралися з тестуванням учні Іванівської, Городецької і Паланської загальноосвітніх шкіл.

Найгірші результати ЗНО по району показали Юрківський, Шаринський та Доброводівський навчально-виховні комплекси.

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2018 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: