Уманські каратисти готуються захищати Вітчизну

Byadministrator

Уманські каратисти готуються захищати Вітчизну

З 17 по 23 червня на Волині, поблизу міста Ковель, відбувся Всеукраїнський табір «Хорунжий», спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Учасниками заходу стали 70 активних юнаків та дівчат з усієї України віком від 14 до 18 років. За сприяння Благодійної організації «Благодійний фонд «ВОЛЯ» участь у Всеукраїнському патріотичному таборі взяли двоє уманських каратистів Микола Гевеленко та Олексій Береза.

Розповідає Голова відокремленного підрозділу ВГО «Федерація Кйокушінкай Карте Унія України» міста Умань  Катерина Слуцька:

«В нашому спортивному клубі багато талановитих перспективних учнів, про це свідчать здобуті ними перемоги на змаганнях різного рівня. І, хоча, здебільшого, наші спортсмени ще зовсім юні, я можу з упевненістю сказати за кожного свого учня та ученицю – ростуть справжні патріоти України! Я прикладаю усіх зусиль, щоб так було і дякую батькам моїх вихованців, що підтримують усі наші патріотичні починання. Вже не перший рік ми співпрацюємо з БО БФ «Воля» та проводимо спільні заходи, наприклад, збираємо допомогу для наших бійців. Діти та їх родини відгукуються із задоволенням, тим більше, що юні спортсмени потім мають нагоду особисто побувати у волонтерському штабі, побачити військове знаряддя, поспілкуватись з волонтерами, а, якщо пощастить, то й з бійцями.  Це справжнє дієве виховання «не на словах». Завдяки всебічній підтримці, дітям змалечку прищеплюється відчуття патріотизму. Тому, коли керівництво БО БФ «Воля» запропонувало взяти участь у конкурсному відборі до всеукраїнського табору «Хорунжий», серед моїх учнів, претендентів було чимало. Та, нажаль, багатьом потенційним «хорунжим» ще доведеться зростати й кріпнути, адже віковий ценз дозволив претендувати на участь лише старшим спортсменам. За результатами спортивних досягнень та громадської активності, БО БФ “Воля» були рекомендовані кращі каратисти відокремленого підрозділу ВГО «Федерація Кйокушінкай Карате Унія України» міста Умань  – Микола Гевеленко та Олексій Береза. І я дуже рада, що мої вихованці, серед багатьох претендентів з усієї України, були визнані достойними представляти у всеукраїнському патріотичному таборі «Хорунжий» місто Умань та Черкаський регіон».

Всеукраїнський табір «Хорунжий» отримав свою назву на честь засновника УПА “Поліська Січ” Т.Бульби-Боровця. Упродовж тижня юнаки та дівчата ознайомились із технікою поводження зі зброєю, навчилися виживати у природних умовах та надавати домедичну допомогу, прослухали десятки корисних гутірок, сплавлялись річкою Турія, відпрацьовували отримані навички під час тактичної гри з використанням пейнтболу, відвідали військову частину А1008 (м. Володимир-Волинський).

Одним із лекторів табору був лідер гурту «OT VINTA» та автор проекту «Знай Наших» – Юрій Журавель. Ці 7 днів подарували таборовикам декілька десятків нових друзів та сотню яскравих вражень.

Про перебування в таборі говорить спортсмен  відокремленого підрозділу ВГО «Федерація Кйокушінкай Карате Унія України» міста Умань  Гевеленко Микола:

«Маю неймовірні враження від перебування у таборі! Спочатку мені здавалося, що можу не витримати, адже програма була дуже складною та насиченою. Не знаю, навіть, що було більш складнішим, – фізичне чи моральне навантаження. Та, завдяки заняттям карате, я маю гарну підготовку, тож, згодом, достойно подолав всі труднощі!»

Своїми враженнями ділиться Береза Олексій:

«Було дуже складно й дуже цікаво! Тут я відчув себе дорослим, навчився приймати рішення, відповідати не тільки за себе, а й за тих, хто поряд. До табору ми приїхали разом з Гевеленко, й те, що ми постійно підтримували один одного, допомогло вистояти у непростих, подекуди, екстремальних іспитах. Також, я знайшов нових друзів з усієї України, відчув радість командної підтримки та задоволення від того, що зміг проявити себе і подолати деяки свої страхи!».

Такі заходи, як Всеукраїнський табір «Хорунжий», спрямовані на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Зважаючи, на відгуки учасників, ця літня програма 2018 року досягла своєї мети. А юні уманські каратисти прагнуть швидше рости, щоб наступного року претендувати на участь, за прикладом старших товаришів.

P.S. Захід організовано за сприяння Міністерство молоді та спорту України, управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА у співпраці із комунальним закладом “Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк” та громадською організацією “Всеукраїнський молодіжний рух “Національний Альянс”.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: