На Уманщині попрощалися з ветераном АТО Скусом Олександром

Byadministrator

На Уманщині попрощалися з ветераном АТО Скусом Олександром

Сьогодні, 6 липня, жителі села Бабанка попрощалися зі своїм земляком, старшим сержантом Олександром Скусом, що трагічно загинув 3 липня. Підтримати родину у таку гірку мить зібралися командири, учасники неоголошеної війни, волонтери, а також керівництво Уманського району, підприємці та всі небайдужі, хто шанує пам’ять полеглих земляків.

Як повідомив начальник групи цивільно-військового співробітництва 54-ої ОМБ, майор Володимир Дацко, під час завантаження гусиничної техніки для переправи до іншого міста стався нещасний випадок, що й спричинив загибель нашого земляка.

“Олександр був людиною діловою, умів згуртувати навколо себе побратимів. Його поважали і товариші по службі, і командування. На жаль, сталася трагедія, яка забрала життя ще молодого чоловіка. Вся бригада, все село в скорботі. Я від імені командування бригади та від імені батальйону висловлюю слова скорботи дружині, дітям, всій громаді, всім, хто його знав і поважав, бо ця людина заслужила, щоб її по-доброму провели в останню путь.” – додав майор Дацко.

Під час мітингу-реквієму голова Уманської РДА Євген Данченко вручив посмертно почесну нагороду старшого сержанта Олександра Скуса його дружині.

 

Поховали героя поряд з його земляком Віктором Меренковим, який теж загинув через війну у 2016 році.

Олександру було лише 42 роки. Він встиг двічі побувати в зоні проведення АТО, добровільно підписавши контракт. У нього залишилася сім’я: дружина, дочка, яка навчається в уманському університеті, та син-школяр. Для них він залишиться улюбленим рідним батьком, а для нас – воїном, героєм, що віддав своє життя, аби рідну землю завжди оберігало мирне небо.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: