Невідомі особи розсилають “листи щастя” в різні інстанції від імені депутата Уманської міськради Володимира Панчука (відео)

Byadministrator

Невідомі особи розсилають “листи щастя” в різні інстанції від імені депутата Уманської міськради Володимира Панчука (відео)

На депутата Уманської міської ради Панчука Володимира Володимировича невідомі особи розпочали організований тиск: від його імені направлені листи в Кабінет Міністрів України та в різні департаменти. Про це Володимир Володимирович повідомив на сесії міської ради.

Всього таких листів більше сотні. У них депутат нібито скаржиться на різних мешканців міста Умані про те, що вони не сплачують податки, незаконно отримують субсидію, порушують трудове та інше законодавство.

“Також на мене як на депутата міської ради направлені звернення від Дніпропетровської всеукраїнської громадської організації сприяння боротьби з корупцією та посадовими злочинами, яка не зареєстрована як юридична особа, що я здійснюю підприємницьку діяльність незаконно, використовуючи свій депутатський статус. Також щодня на мій номер телефону надходять дзвінки від невідомих мені осіб з погрозами та відвертим хамством.” – додав Володимир Панчук.

Депутат надіслав відповідні звернення у Кабінет Міністрів України та Департамент Черкаської ОДА, тому ці листи у роботу не підуть. По даних листах і дзвінках Володимир Володимирович звернувся до відповідних правоохоронних органів.

 

Довідково:

Панчук Володимир Володимирович – депутат Уманської міської ради; голова комісії з питань комунальної власності Уманської міської ради, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

За даними Всеукраїнського руху проти політичної корупції “ПІД КОНТРОЛЕМ” підозрюється у змові та не сплаті орендної плати та інших обов’язкових платежів, що витікають у зв’язку з орендою землі та приміщень, де знаходяться його магазини. Відтак, міський бюджет недоотримує кошти, що мають надходити від оренди комунального майна.

Порушення: ч. 1 ст. 212 ККУ “Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)”. Ст.22 «Закону про запобігання корупції», ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем». Відповідальність: адміністративний штраф.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: