Ралі Умань: програма заходу та схеми спецділянок

Byadministrator

Ралі Умань: програма заходу та схеми спецділянок

В Умані пройде 2-й етап Чемпіонату України з ралі – Ралі Умань. Цьогорічні змагання обіцяють бути не менш захоплюючими, ніж в минулому році, адже учасникам доведеться освоїти нову спецділянку.

Це змагання ще не має довгої історії. Воно проводиться лише вдруге. Як зауважив голова комітету ралі Автомобільної федерації України Олег Петрищев, ралі «Умань» динамічно розвивається, і в цьому році запропонує учасникам змагання значно оновлену трасу, яка сподобається як провідним гонщикам нашої країни, так і численним вболівальникам.

Урочисте відкриття автомобільних перегонів відбудеться біля комплексу фонтанів «Перлина Кохання». Спеціальні гості церемонії ― музичний гурт «Вперше чую».


Дебют ралі «Умань» відбувся рік тому, 10-11 червня 2017 року. При цьому ралі «Умань» відразу почало з дуже високого статусу. Воно проводилося в ранзі етапу чемпіонату України. Учасникам змагань було запропоновано всього дві спеціальні ділянки, одна в районі мотокросової траси по вулиці Енергетичній, друга – в районі села Громи. В змаганні взяло участь 20 екіпажів з різних міст України.

В цьому році ралі «Умань» значно розширює «свою географію». До спеціальних ділянок в Умані та Громах додається нова траса в районі сіл Ропотуха та Фурманка.

Нижче можна ознайомитися зі схемами руху автогонщиками спецділянками, а також розташуванням зручних глядацьких зон, щоб не пропустити найцікавішого!

Також організатори вкотре наголошують: ніколи не можна забувати про власну безпеку! Дотримання простих правил збереже вам життя та здоров’я, а організаторам – нервову систему:

  • не заходьте на територію контрольних постів;
  • не стійте близько до дороги в середиці поворотів;
  • не стійте зовні поворотів;
  • не стійте зразу за трампліном;
  • не залишайте свої автомобілі близько від траси ралі;
  • не виходьте на дорогу за межами глядацьких зон;
  • не підходьте до дороги ближче, ніж це дозволяють обмежувальні стрічки;
  • виконуйте вказівки маршалів безпеки, одягнених у спецжилети.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: