Уманські молоді мами передали допомогу для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Byadministrator

Уманські молоді мами передали допомогу для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

31 травня до Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали з подарунками від учасниць спільноти соціальних мереж “Мамочки Умань”, а також небайдужих, що долучилися до збору допомоги після його оголошення.

Під керівництвом уманчанки Юлії Нагожук молоді мами об’єдналися заради підтримки вихованців закладу. Дітям було передано одяг, сезонне взуття, ліки, засоби особистої гігієни, солодощі, іграшки та велосипеди.

 

Директор закладу Бурська Наталя Валеріївна висловила слова вдячності за систематичну допомогу її підопічним. Адже дітям часом не вистачає елементарних речей, і тому доводиться просити підтримки у небайдужих.

Нині у центрі перебуває 78 вихованців різного віку, хоча сам заклад розрахований на 40 осіб. Хлопчики та дівчатка потрапляють сюди через складні життєві обставини. Незважаючи на величезне навантаження, працівники намагаються вкласти у зранені душі якомога більше тепла, добра, любові.

Ці діти потребують уваги й підтримки, і кожен бажаючий надати їм посильну матеріальну допомогу, може завітати за адресою: вул. Івана Гонти, 12 (район школи №14). У центрі завжди раді гостям.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: