Умань відвідав лідер громадсько-політичного руху “Справедливість” Валентин Наливайченко

Byadministrator

Умань відвідав лідер громадсько-політичного руху “Справедливість” Валентин Наливайченко

30 травня в Умані побував лідер громадсько-політичного руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

Політик зустрівся зі студентами Уманського національного університету садівництва. Під час зустрічі Валентин Олександрович обговорив з молоддю ситуацію в країні, що склалася, а саме відкриту агресію Російської Федерації проти України. Зокрема пригадали падіння Боїнга МН17, збитого ворожими військовими 17 липня 2014 року, в результаті якого загинуло 298 осіб.

Валентин Наливайченко зазначив, що терористи мають бути засуджені на міжнародному рівні, і саме його команда робить усе можливе, аби зібрати всі докази причетності російських злочинців до трагедії.

Крім того, з молодими спеціалістами було обговорено можливості розвитку сучасного села. Програма, яку пропонує політик, вже впроваджується на території Донецької та Чернівецької областей.

Далі політичний діяч навідався до Уманського тепличного комбінату. Під час зустрічі з працівниками підприємства Валентин Наливайченко наголосив на важливості здобуття для пересічного українця можливості безпечно працювати на рідній землі, отримувати гідну заробітну плату та дотримання державою соціальних гарантій.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: