У Берестівці офіційно представили старосту

Byadministrator

У Берестівці офіційно представили старосту

15 травня відбулося офіційне представлення старости села Берестівець, що входить до Паланської ОТГ, Панасюк Галини Григорівни.

Під час свого виступу Галина Григорівна подякувала громаді села за довіру та підтримку, ознайомила присутніх з планами на найближче майбутнє, які староста планує реалізувати спільно з директором місцевого підприємства та головою ОТГ, а саме: капітальний ремонт школи, ремонт дошкільного навчального закладу, утеплення фасаду будівлі, завершення будівництва сучасного стадіону, а також розповіла про реформи, що торкнуться місцевої амбулаторії, благоустрою та дорожньої інфраструктури.

“Надалі я докладатиму всіх зусиль, аби не розчарувати вас,” – додала Галина Григорівна.

Першим привітав новообрану старосту колишній і останній в історії села сільський голова Яременко Сергій Васильович, що очолював високу посаду понад 30 років. Він вручив старості символічний ключ від села – символ вибору і доступу.

Отець Володимир, настоятель місцевої православної церкви, благословив Галину Панасюк на добрі справи.

З привітальним словом виступив депутат Паланської ОТГ, директор Уманського тепличного комбінату, Гордій Микола Васильович. Посадовець вручив старості булаву як символ влади, мудрості.

Останнім з привітанням та щирими побажаннями виступив депутат Паланської ОТГ, меценат, директор ТОВ “Берестівець” Чекаленко Василь Іванович, який вручив старості села надзвичайний подарунок: ключі від автомобіля.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: