Умань відвідав відомий політолог та експерт з військової підготовки

Byadministrator

Умань відвідав відомий політолог та експерт з військової підготовки

Масштабний науково-виховний захід під назвою «Право війни та миру» відбувся на базі історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини 11 травня, передає Умань-медіа.

4-річна війна на сході країни не залишає байдужим жодного українця, тому актуальність проведення подібних заходів не викликає сумніву. Під час зустрічі студенти змогли дізнатися багато цікавих фактів та важливої статистики. Окрім того молоді люди почули, яка сьогодні реальна ситуація в м. Умань щодо внутрішньо переміщених осіб та соціальної підтримки ветеранів війни, зокрема атовців.

Важливою темою для обговорення стало волонтерство. Досвідом діяльності «бойових» волонтерів поділилася Інна Тітаренко – представник Уманської міськрайонної волонтерської організації «Разом». З перших днів подій на Майдані не залишаються байдужими і представники інших країн та національностей.

Зіркою зустрічі став відомий в Україні політолог, експерт з військової підготовки Цві Аріелі. Він розповів, як приїхавши в Україну писати магістерську роботу, залишився воювати проти Росії.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: