Небайдужі врятували життя малюку з Уманщини. Йому потрібна допомога

Byadministrator

Небайдужі врятували життя малюку з Уманщини. Йому потрібна допомога

Нещодавно ми повідомляли про однорічного Немировського Віктора із Сушківки Уманського. У дитини небезпечний діагноз: Дифузна фібрилярнопротоплазматична астроцитома 9400(3) на рівні С2-С7.

Як розповідала родичка Віктора, спершу медики помітили, що у малюка в голові збирається рідина. Її відтягували, але та збиралася знову, і через певний час лікарі діагностували пухлину в області шийних хребців. Утворення довелося видалити, на щастя, воно виявилося доброякісним, але якщо дитина не пройде курс хіміотерапії, є всі шанси, що хвороба буде прогресувати і перейде в онко.

Нещодавно було зроблено 2 складні операції. Через хірургічні втручання у хлопчика паралізувало правий бік, спазмувало шию, через накладені шви він був повністю лежачий, хоча не так давно малюк вже зробив свої перші кроки і брався бігати.

Не дивлячись на такі труднощі, малюк мужньо витримав післяопераційний період і вже встиг пройти перший курс хіміотерапії.

Це вдалося зробити саме завдяки небайдужим людям, що підтримали молоду родину фінансово, адже коштів на лікування у батьків не було. Хтось переказував посильну суму на картку, хтось зробив репост запису собі на сторінку, хтось переказав друзям і знайомим – і ця згуртована праця дала результати: Віктор живий і він посміхається.

Тепер терміново потрібно збирати кошти на наступні блоки хіміотерапії – їх потрібно ще 5. Вартість одного блоку складає 32000 грн. Батьки та рідні Віті знову змушені звертатися за допомогою до небайдужих.

Дитина знаходиться в дуже тяжкому стані.
Карта приват банку 4149 4996 4377 4084 Немировська Світлана Володимирівна (мама)
+380984763811

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: