Маленька уманчанка, яка потрапила після щеплення до лікарні, не вижила

Byadministrator

Маленька уманчанка, яка потрапила після щеплення до лікарні, не вижила

Семирічна дівчинка з Умані Софія Горенко, яка опинилася в тяжкому стані в результаті невдалого лікування, померла. Про це у Фейсбук повідомляють близькі дитини.

“Софійка стала янголом. Вибач, дитинко, що не вберегли. Щирі співчуття рідним та близьким. Спочивай з Богом янгелику. Господи! Як батькам пережити втрату єдиної донечки. Немає слів.” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, після щеплення проти кору у Софії Горенко спершу піднялася висока температура, місцеві лікарі встановили діагноз ГРВІ, призначили лікування антибіотиками. Проте дитині стало гірше і її направили на стаціонар в Черкаську обласну лікарню. Там виписали своє призначення, дитині покращало, але згодом їй знову стало зле, піднялася висока температура. Далі було лікування у столиці, проте дитячий організм не витримав такого навантаження, почали відмовляти внутрішні органи.

Далі – реанімаційне відділення столичних медзакладів, кома, тяжкий стан.

Щодня на підтримку дитячого життя витрачалися десятки тисяч гривень. До порятунку Софійки долучалися небайдужі, збирали кошти громадами. Але маленьке серце не витримало навантаження і зупинилося.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: