На Уманщині шукають нову родину для трьох соціальних сиріт

Byadministrator

На Уманщині шукають нову родину для трьох соціальних сиріт

22 лютого 2018 року у одному з населених пунктів Уманського району здійснено черговий рейд «Діти вулиці» з метою контролю за умовами проживання дітей у неблагополучних сім’ях з батьками за місцем їх проживання. Про це повідомляє Уманська РДА.

У ході обстеження умов проживання в одній із родин виявлено, що у житловому будинку самотньо знаходяться троє малолітніх дітей, де відсутні елементарні умови для проживання: панує безлад та антисанітарія. Піч, якою обігрівається приміщення, – в аварійному стані, з неї валує дим. З димоходу, ближче до стелі, капає і, як наслідок, парує вода, що потрапляє на опалювальну плиту. Тому стеля і стіни мокрі і запліснявілі. Глина майже по всій стелі – відвалена, мокра. У кімнаті стоїть сморід та пар. Це все загрожує життю і здоров’ю малолітніх дітей. Крім того, діти напівроздягнені, відсутній не лише одяг, а й постільна білизна, продукти дитячого харчування. І це в той час, як мати отримує соціальні виплати.

На жаль, це не поодинокий випадок. Нещодавно працівниками служби у справах дітей поміщено до лікувального закладу малолітнього хлопчика, мати якого, знайшовши чергового співмешканця, залишила сина попередньому.

Якщо в районі є небайдужі люди, які мають змогу взяти на виховання трьох дітей з однієї родини, просимо звертатися до служби у справах дітей Уманської райдержадміністрації, що знаходиться по вул Садовій, 7/12 у м. Умань або за тел. 3-33-57.

Насьогодні для утримання дітей, які залишилися без батьківської опіки, необхідна допомога у придбанні засобів гігієни (памперсів № 5) та дитячого харчування. Тому закликаємо небайдужих до дитячої долі людей до співпраці!

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: