Увага! Терміново! Стан уманського школяра погіршився! Потрібна допомога!

Byadministrator

Увага! Терміново! Стан уманського школяра погіршився! Потрібна допомога!

Днями в уманській родині трапилася біда: вранці другокласник Іван знепритомнів і не прийшов до тями. Хлопчика доставили до реанімаційного відділення Уманської міської лікарні.

У телефонному режимі мама хлопчика Ольга Гриб повідомила, що стан дитини погіршився. Лікарі не можуть встановити діагноз, через що втрачається дорогоцінний час.

“Моя дитина в перший день дихала і відчувала біль, а тепер і цього немає. Його тоді треба було доставити до Черкас. Час втрачено.” – зазначає пані Ольга.

Складності додає і той факт, що за три дні не встановлено, що з дитиною. Діагностована раніше пухлина головного мозку не підтвердилася, відповідно, ніхто не знає, від чого потрібно рятувати хлопчика.

Закликаємо всіх небайдужих до чужого горя об’єднатися! Потрібні контакти провідних нейрохірургів країни, а також інших спеціалістів, що можуть взятися за порятунок дитини. Відлік часу іде на години. Всі поради, пропозиції та уточнення можна дізнатися безпосередньо у мами, 0972722986 Ольга.

Крім того, дитині потрібен препарат Альбумін (у списку перший). В Умані його немає в наявності, тому просимо небайдужих допомогти у придбанні.

Фото Вадима Паевского.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About the author

administrator administrator

Leave a Reply

%d блогерам подобається це: