Перемога уманських каратистів в Миколаєві

Byadministrator

11 нагород привезли уманські спортсмени-каратисти, що тренуються під керівництвом Катерини Слуцької, ІІ дан, з XXV чемпіонату Миколаївської області.

18 лютого відбувся ювілейний 25-й чемпіонат Миколаївської області , організатором якої виступила Українська федерація Кіокушин Будо карате Кенбукай на чолі з її призидентом Віталієм Гишко. У турнірі приймали участь близько 250 спортсменів з різних областей України: Черкаської, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Київської, Полтавської, а також команда із Молдови. Умань представляло 14 спортсменів віком від 6 до 15 років, під керівництвом тренера СК «ВЕГА» Катерини Слуцької, ІІ дан. Поєдинки проходили на високому спортивному рівні. Майстерні суперники не залишали право на помилку уманським спортсменам. Юні уманчани продемонстрували високий рівень підготовки та стійкість бойового духу. Тож, результат уманської команди – 11 медалей!

З них три золоті , чотири срібні, та 4 бронзові нагороди.Суддівська колегія чемпіонату, відзначила впевнену перемогу Незбудія Олексія і Гевеленка Владислава,у яких було по 15 осіб в категорії, провівши по 4 поєдинки хлопці вибороли перше та друге місце. Казановська Крістіна проявили справжній бійцівцівський дух та волю до перемоги, не залишивши шансів своїм суперницям на перемогу та посіла перше місце. Варто також відмити деб`ютантку турніру Рій Ліну – яка завоювала перше місце. Також вперше на татамі вийшли хлопці, яким тільки нещодавно випонилося по 6 років Фернос Андрій та Нагорний Максим(ІІІ місце).

Гевеленко Микола який змагається у категорії 14-15 років, виборов друге місце, вже не вперше проявляє мудрість, витримку та жагу до перемоги.

За словами тренера, Катерини Слуцької  юні уманські спортсмени виступали мужньо та достойно, сміливо долаючи труднощі поєдинку. Тренерка сподівається, що цей досвід перемог та поразок дасть її вихованцям новий поштовх у тренуваннях та досяганні ще більших вершин у спорті.